1 דקות קריאה

תולדות הנינג'ה: יפן, ארה"ב ועד ישראל

כותב המאמר: שלומי רוסקין

נינג'ה (Ninja warrior או Sasuke בשמה של התכנית ביפן) הנה תכנית ריאליטי בה משתתפים מתחרים אחד בשני במסלול מתקנים על התוצאה הטובה ביותר. מטרת התחרות היא לעבור את כל המתקנים בהצלחה מבלי ליפול.

איך הכל התחיל?
התכנית שודרה לראשונה ביפן תחת השם Sasuke ב-1997 ולאור הצלחתה ביפן, ב-2006 אימצה ארה"ב את התכנית בגירסה משופרת משל עצמה תחת השם Ninja Warrior.
התכנית American Ninja Warrior כפי שאנחנו מכירים אותה, נוצרה והפכה להצלחה בינלאומית שהיא כיום. מאז מדינות רבות אימצו את הפורמט כולל מדינת ישראל שב-2018 התכנית האמריקנית סופסוף עשתה את דרכה לארץ ונוצרה הגירסא הישראלית נינג'ה ישראל.

נינג'ה ישראל:
בנינג'ה ישראל על המשתתפים לעבור מסלול מתקנים מגוון שדורש יכולות גופניות גבוהות. בחלק מהמתקנים על המשתתפים לקפוץ מפלטפורמה אחת לשנייה, לטפס בחבלים, לעלות רמפות גבוהות, לזנק ממקום למקום, לטפס על ידיות, להיתלות בחוזקה במתקנים וכן הלאה. כפי שאתם מבינים, המשתתפים חייבים להיות מסוגלים לבצע מגוון רחב של פעולות בעזרת משקל גופם שמצריכות חוזק, שיווי משקל, מהירות, תכנון, כל זה ועוד בכדי לעבור את המסלולים ולזכות.
מסיבה זו, נוצרו מתחמי נינג'ה רבים שמעבירים שיעורים וחוגים המלמדים את הטכניקות הנכונות ביותר להצלחת המסלולים והאתגרים.

נינג'ה תל אביב:
אצלנו בנינג'ה תל אביב, מתחם הנינג'ה הכי מפואר, מתקדם ומאובזר בארץ, השיעורים כוללים, טיפוס, קפיצה, שמירה על שיווי משקל, פיתוח כוח ומהירות, אתגרים שונים שמשפרים את יכולתם האתלטית של המתאמנים.
המתחם שלנו כולל למעלה מ-30 מכשולים מאתגרים במיוחד שנבנו במיוחד לילדים ונוער ומותאמים גם למבוגרים, וגם 2 קירות נינג'ה בגבהים שונים. המתחם שלנו מקורה ומתאים לכל תנאי מזג האוויר.
אימוני וחוגי הנינג'ה מתאימים למבוגרים ולילדים כאחד, הנם מאוד מאוד פופולריים ומגוונים. רבים מהילדים והמבוגרים שלעולם לא התחברו לתחום הכושר גילו משהו חדש, מאתגר ושונה, אשר גורם להם להתמיד, להשתפר ולשנות אורח חיים.
חשוב לומר, שגם אלו שלא מחפשים להתחרות ולהופיע בטלוויזיה, יכולים להגיע, ליהנות ועל הדרך לשפר את רמת הכושר ואורח החיים שלהם!

מחכים לכם :)
ב
נינג'ה תל אביב, צהלה.
רחוב יהונתן 42

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.